سرویس ها

با ما تماس بگیرید

طراحی سایت

هدف اصلی ما پاسخگویی به نیازهای عملکردی و انتظارات مشتریان است، ارائه خدمات با کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد وب سایت، بگونه ای که برای بازدید کنندگان جذاب باشد.
ویژگی طراحی سایت سپهر:

  1. گرافیک زیبا و مدرن
  2. طراحی سایت های چند زبانه
  3. آموزش مدیریت سایت به مشتری
  4. نمایش صحیح در تمامی مرورگرها
  5. استفاده ازآخرین استانداردهای طراحی‌وب

سئو و بهینه سازی

از دیگر خدمات طراحی ما می توان به افزایش رتبه در گوگل ( سئو ) اشاره کرد . سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل یکی از بزرگترین و ضروری ترین ابزار برای گسترش کسب و کار در اینترنت به شمار می رود .بیش از 80% بازدید اینترنت از طریق موتورهای جستجو تقسیم می شود، همین موضوع کافیست تا توجه تمام مدیران سایت در دنیا را برای کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کند. اما مهمترین مزیت سئو هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است.

شبکه های کامپیوتری

هر شبکه کامپیوتری بر اساس نیاز و با توجه به شرایط و امکانات آن سازمان طراحی و اجرا می شود. شبکه های کامپیوتری پایه و زیر ساخت لازم برای استفاده بهینه از منابع (منطقی، فیزیکی، مجازی و…) یک مجموعه را مشخص و برای اجرا فراهم می کند. بدیهی است که مواجهه با انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در حین استفاده از شبکه امری طبیعی است. ایجاد مکانی امن در جهت متمرکز کردن سرورهای شبکه و استفاده از منابع مشترک نگه­داری یکی از اقدامات ضروری در پیشبرد اهداف سازمان در زمینه شبکه می باشد.

برنامه های تحت ویندوز

نرم افزار های تحت ویندوز به دلیل کاربری آسان و سریع به خاطر نصب روی کامپیوتر بسیار مفید و کاربردی هستند. وجود یک سیستم نرم افزاری که حجم عظیم اطلاعات و مکاتبات را در بر گیرد تحت عناوین مختلفی نامیده شده است.
یکی از بزرگترین چالش های پیش روی مدیران مجموعه های تولیدی کنترل و نظارت بر فرآیندهای پیچیده و گاه لجام گسیخته تولید است. فرآیندهایی که اگر مدیریت نشود می تواند باعث کاهش قدرت رقابتی و افزایش تصاعدی هزینه های تولید و انبارداری و در نهایت زیان مجموعه تولیدی گردد. لذا وجود یک سیستم ناظر بر فرآیند تولید می تواند به مدیران در جهت تصمیم گیری بهتر یاری رساند.

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیکی را می‌توان انجام هرگونه امور تجاری از طریق اینترنت بیان کرد. تجارت الکترونیکی به هرگونه معامله ای گفته می شود که در آن خرید و فروش کالا یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات یا صادرات کالا یا خدمات منتهی می شود. تجارت الکترونیکی نه تنها شامل خرید و فروش از طریق اینترنت است بلکه سایر جنبه های فعالیت تجاری، مانند خریداری، صورت برداری از کالاها، مدیریت تولید و تهیه و توزیع و جابه جایی کالاها و همچنین خدمات پس از فروش را در بر می گیرد. البته مفهوم گسترده تر تجارت الکترونیک کسب و کار الکترونیک می باشد.

برنامه های موبایل

بدون توجه به اینکه چند سال دارید و از چه تکنولوژی هایی در زندگی شخصی و کاری استفاده می کنید حتما متوجه ظهور نسل جدید گجت های هوشمند شده اید. حتی اگر خودتان از یک گوشی هوشمند یا تبلت استفاده نمی کنید در محیط اطراف شاهد کاربرد بالای آنها و نفود شگفت انگیز و سریع آن بویژه در بین جوانان بوده اید. نفوذ و گسترش گوشی های هوشمند بین مردم باعث شده است کسب و کار های مختلف به دنبال استفاده از اپلیکیشن ها موبایل در جهت افزایش ارتباط با مشتری و رشد فروش باشند.